Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Accessories
Puffco - Pivot, Onyx
Puffco
Main Street Medical Cannabis
—
—
$178.00
—
Accessories
Puffco - Pivot, Onyx
$178.00
Puffco · Main Street Medical Cannabis
Accessories
Puffco - Pivot, Onyx
Puffco
Main Street Medical Cannabis
—
—
$178.00
—
Accessories
Puffco - Pivot, Onyx
$178.00
Puffco · Main Street Medical Cannabis
Accessories
Puffco - Pivot, Onyx
Puffco
Main Street Medical Cannabis
—
—
$178.00
—
Accessories
Puffco - Pivot, Onyx
$178.00
Puffco · Main Street Medical Cannabis
Flower
Garlic Ice Mintz [14.15g]
Galenas
Elevated Growth
14.15g
22.7%
0.25%
CHLLBBMAC
Hybrid
$178.00
$12.58/g
Flower
Garlic Ice Mintz [14.15g]
$178.00
Galenas · Elevated Growth
22.7% 0.25% 14.15g
Hybrid
CHLLBBMAC
$12.58/g
Flower
Wondergrove | Point Breeze (Buds) | 14.15g | Indica
Wondergrove
Locals Dispensary
14.15g
18.2%
1.44%
LCLBMHABNC
Indica
$180.00
$12.72/g
Flower
Wondergrove | Point Breeze (Buds) | 14.15g | Indica
$180.00
Wondergrove · Locals Dispensary
18.2% 1.44% 14.15g
Indica
LCLBMHABNC
$12.72/g
Flower
Khalifa Mints [14.15g]
Khalifa Kush
Elevated Growth
14.15g
19.0%
0.21%
LLCMHBABNC
Hybrid
$180.00
$12.72/g
Flower
Khalifa Mints [14.15g]
$180.00
Khalifa Kush · Elevated Growth
19.0% 0.21% 14.15g
Hybrid
LLCMHBABNC
$12.72/g
Flower
Wondergrove | Point Breeze (Buds) | 14.15g | Indica
Wondergrove
Locals Dispensary
14.15g
18.2%
1.44%
LCLBMHABNC
Indica
$180.00
$12.72/g
Flower
Wondergrove | Point Breeze (Buds) | 14.15g | Indica
$180.00
Wondergrove · Locals Dispensary
18.2% 1.44% 14.15g
Indica
LCLBMHABNC
$12.72/g
Flower
Phantom (14.15g)
Riviera Creek
Elevated Growth
14.15g
24.2%
0.22%
LCMHLBABC
Indica
$180.00
$12.72/g
Flower
Phantom (14.15g)
$180.00
Riviera Creek · Elevated Growth
24.2% 0.22% 14.15g
Indica
LCMHLBABC
$12.72/g
Flower
Galenas | Second Breakfast (Buds) | 14.15g | Hybrid
Galenas
Locals Dispensary
14.15g
23.6%
2.03%
MCHLLBNC
Hybrid
$180.00
$12.72/g
Flower
Galenas | Second Breakfast (Buds) | 14.15g | Hybrid
$180.00
Galenas · Locals Dispensary
23.6% 2.03% 14.15g
Hybrid
MCHLLBNC
$12.72/g
Flower · Small Buds
Wondergrove | Baby Turtle (Small Buds) | 14.15g | Hybrid
Khalifa Kush
Locals Dispensary
14.15g
23.9%
2.02%
MLCLHBBNEA
Hybrid
$180.00
$12.72/g
Flower · Small Buds
Wondergrove | Baby Turtle (Small Buds) | 14.15g | Hybrid
$180.00
Khalifa Kush · Locals Dispensary
23.9% 2.02% 14.15g
Hybrid
MLCLHBBNEA
$12.72/g
Flower
Galenas | Second Breakfast (Buds) | 14.15g | Hybrid
Galenas
Locals Dispensary
14.15g
23.6%
2.03%
MCHLLBNC
Hybrid
$180.00
$12.72/g
Flower
Galenas | Second Breakfast (Buds) | 14.15g | Hybrid
$180.00
Galenas · Locals Dispensary
23.6% 2.03% 14.15g
Hybrid
MCHLLBNC
$12.72/g
Flower
Wondergrove | Point Breeze (Buds) | 14.15g | Indica
Wondergrove
Locals Dispensary
14.15g
18.2%
1.44%
LCLBMHABNC
Indica
$180.00
$12.72/g
Flower
Wondergrove | Point Breeze (Buds) | 14.15g | Indica
$180.00
Wondergrove · Locals Dispensary
18.2% 1.44% 14.15g
Indica
LCLBMHABNC
$12.72/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Wondergrove | Baby Turtle (Small Buds) | 14.15g | Hybrid
Wondergrove
Locals Dispensary
14.15g
23.9%
2.02%
MLCLHBBNEA
Hybrid
$180.00
$12.72/g
Flower · Smalls Popcorn
Wondergrove | Baby Turtle (Small Buds) | 14.15g | Hybrid
$180.00
Wondergrove · Locals Dispensary
23.9% 2.02% 14.15g
Hybrid
MLCLHBBNEA
$12.72/g
Flower · Whole Flower
Cedar Rush Flower - 1260826
R.O.
Trulieve German Village
28.30g
24.6%
1.75%
MLCLHBABC
Sativa
$180.00
$6.36/g
Flower · Whole Flower
Cedar Rush Flower - 1260826
$180.00
R.O. · Trulieve German Village
24.6% 1.75% 28.30g
Sativa
MLCLHBABC
$6.36/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1270807
R.O.
Trulieve German Village
28.30g
24.3%
1.32%
CLMLHBBAC
Sativa
$180.00
$6.36/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1270807
$180.00
R.O. · Trulieve German Village
24.3% 1.32% 28.30g
Sativa
CLMLHBBAC
$6.36/g
Flower · Whole Flower
Cedar Rush Flower - 1260826
R.O.
Trulieve German Village
28.30g
24.6%
1.75%
MLCLHBABC
Sativa
$180.00
$6.36/g
Flower · Whole Flower
Cedar Rush Flower - 1260826
$180.00
R.O. · Trulieve German Village
24.6% 1.75% 28.30g
Sativa
MLCLHBABC
$6.36/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1270807
R.O.
Trulieve German Village
28.30g
24.3%
1.32%
CLMLHBBAC
Sativa
$180.00
$6.36/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1270807
$180.00
R.O. · Trulieve German Village
24.3% 1.32% 28.30g
Sativa
CLMLHBBAC
$6.36/g
Flower
RIVIERA CREEK - Uptown F Tier 2 Indica 14.15 g
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
25.7%
2.89%
LLMCBAHNC
Indica
$180.00
$12.72/g
Flower
RIVIERA CREEK - Uptown F Tier 2 Indica 14.15 g
$180.00
Riviera Creek · Leaf Relief
25.7% 2.89% 14.15g
Indica
LLMCBAHNC
$12.72/g
Flower
RIVIERA CREEK - Uptown F Tier 2 Indica 14.15 g
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
25.7%
2.89%
LLMCBAHNC
Indica
$180.00
$12.72/g
Flower
RIVIERA CREEK - Uptown F Tier 2 Indica 14.15 g
$180.00
Riviera Creek · Leaf Relief
25.7% 2.89% 14.15g
Indica
LLMCBAHNC
$12.72/g
Accessories · Dab Tools · Accessories
AUXO - Cira Premium Precision Portable Dab Rig
Leaf Relief
—
—
$180.00
—
Accessories · Dab Tools
AUXO - Cira Premium Precision Portable Dab Rig
$180.00
· Leaf Relief
Flower
RIVIERA CREEK - RCCC Tier 2 Indica 14.15 g
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
25.8%
1.77%
LCMBAHLBC
Indica
$180.00
$12.72/g
Flower
RIVIERA CREEK - RCCC Tier 2 Indica 14.15 g
$180.00
Riviera Creek · Leaf Relief
25.8% 1.77% 14.15g
Indica
LCMBAHLBC
$12.72/g
Accessories · Dab Tools · Accessories
AUXO - Cira Premium Precision Portable Dab Rig
Leaf Relief
—
—
$180.00
—
Accessories · Dab Tools
AUXO - Cira Premium Precision Portable Dab Rig
$180.00
· Leaf Relief
Flower
RIVIERA CREEK - RCCC Tier 2 Indica 14.15 g
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
25.8%
1.77%
LCMBAHLBC
Indica
$180.00
$12.72/g
Flower
RIVIERA CREEK - RCCC Tier 2 Indica 14.15 g
$180.00
Riviera Creek · Leaf Relief
25.8% 1.77% 14.15g
Indica
LCMBAHLBC
$12.72/g
Flower
RIVIERA CREEK - Uptown F Tier 2 Indica 14.15 g
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
25.7%
2.89%
LLMCBAHNC
Indica
$180.00
$12.72/g
Flower
RIVIERA CREEK - Uptown F Tier 2 Indica 14.15 g
$180.00
Riviera Creek · Leaf Relief
25.7% 2.89% 14.15g
Indica
LLMCBAHNC
$12.72/g
Accessories · Dab Tools · Accessories
AUXO - Cira Premium Precision Portable Dab Rig
Leaf Relief
—
—
$180.00
—
Accessories · Dab Tools
AUXO - Cira Premium Precision Portable Dab Rig
$180.00
· Leaf Relief
Flower
RIVIERA CREEK - RCCC Tier 2 Indica 14.15 g
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
25.8%
1.77%
LCMBAHLBC
Indica
$180.00
$12.72/g
Flower
RIVIERA CREEK - RCCC Tier 2 Indica 14.15 g
$180.00
Riviera Creek · Leaf Relief
25.8% 1.77% 14.15g
Indica
LCMBAHLBC
$12.72/g
Flower
GALENAS - Hydra Tier 2 Hybrid 14.15g
Galenas
Leaf Relief
14.15g
23.4%
1.97%
L
Hybrid
$187.00
$13.22/g
Flower
GALENAS - Hydra Tier 2 Hybrid 14.15g
$187.00
Galenas · Leaf Relief
23.4% 1.97% 14.15g
Hybrid
L
$13.22/g
Flower
GALENAS - Hydra Tier 2 Hybrid 14.15g
Galenas
Leaf Relief
14.15g
23.4%
1.97%
L
Hybrid
$187.00
$13.22/g
Flower
GALENAS - Hydra Tier 2 Hybrid 14.15g
$187.00
Galenas · Leaf Relief
23.4% 1.97% 14.15g
Hybrid
L
$13.22/g
Flower
Galenas - Hawaiian Snowcone - Flower - 14.15g
Galenas
The Landing
14.15g
22.6%
2.26%
CHLLMBNBAC
Hybrid
$187.00
$13.22/g
Flower
Galenas - Hawaiian Snowcone - Flower - 14.15g
$187.00
Galenas · The Landing
22.6% 2.26% 14.15g
Hybrid
CHLLMBNBAC
$13.22/g
Flower
Galenas - Hawaiian Snowcone - Flower - 14.15g
Galenas
The Landing
14.15g
22.6%
2.26%
CHLLMBNBAC
Hybrid
$187.00
$13.22/g
Flower
Galenas - Hawaiian Snowcone - Flower - 14.15g
$187.00
Galenas · The Landing
22.6% 2.26% 14.15g
Hybrid
CHLLMBNBAC
$13.22/g
Flower · Premium · Whole Flower
Gary's Game 28.3g
HillFire
Amplify
28.30g
23.7%
1.66%
CLMHLBBAC
Hybrid
$210.00
$189.00
10% Off Select Brands
$6.68/g
Flower · Premium
Gary's Game 28.3g
$210.00
$189.00
HillFire · Amplify
23.7% 1.66% 28.30g
Hybrid
CLMHLBBAC
$6.68/g
Flower · Premium · Whole Flower
Gary's Game 28.3g
HillFire
Amplify
28.30g
23.7%
1.66%
CLMHLBBAC
Hybrid
$210.00
$189.00
10% Off Select Brands
$6.68/g
Flower · Premium
Gary's Game 28.3g
$210.00
$189.00
HillFire · Amplify
23.7% 1.66% 28.30g
Hybrid
CLMHLBBAC
$6.68/g
Flower
Tamalez (28.3g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
28.30g
19.2%
1.55%
LLCMHBNABC
Indica
$190.00
$6.71/g
Flower
Tamalez (28.3g)
$190.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
19.2% 1.55% 28.30g
Indica
LLCMHBNABC
$6.71/g
Flower
Triple Beam (28.3g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
28.30g
19.2%
2.69%
MACLLHBBNC
Hybrid
$190.00
$6.71/g
Flower
Triple Beam (28.3g)
$190.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
19.2% 2.69% 28.30g
Hybrid
MACLLHBBNC
$6.71/g
Flower
Triple Beam (28.3g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
28.30g
19.2%
2.69%
MACLLHBBNC
Hybrid
$190.00
$6.71/g
Flower
Triple Beam (28.3g)
$190.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
19.2% 2.69% 28.30g
Hybrid
MACLLHBBNC
$6.71/g
Flower
Tamalez (28.3g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
28.30g
19.2%
1.55%
LLCMHBNABC
Indica
$190.00
$6.71/g
Flower
Tamalez (28.3g)
$190.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
19.2% 1.55% 28.30g
Indica
LLCMHBNABC
$6.71/g
Flower
Fiji Sunset [28.3g]
Savvy
RISE Whitehall
28.30g
19.7%
0.11%
LMCHLBA
Indica
$190.00
$6.71/g
Flower
Fiji Sunset [28.3g]
$190.00
Savvy · RISE Whitehall
19.7% 0.11% 28.30g
Indica
LMCHLBA
$6.71/g
Flower
Riviera Creek | Stambaugh GC (Buds) | 14.15g | Indica
Riviera Creek
Locals Dispensary
14.15g
30.0%
2.03%
MCBALNC
Indica
$200.00
$14.13/g
Flower
Riviera Creek | Stambaugh GC (Buds) | 14.15g | Indica
$200.00
Riviera Creek · Locals Dispensary
30.0% 2.03% 14.15g
Indica
MCBALNC
$14.13/g
Flower
Riviera Creek | Stambaugh GC (Buds) | 14.15g | Indica
Riviera Creek
Locals Dispensary
14.15g
30.0%
3.40%
MLCHBBALNC
Indica
$200.00
$14.13/g
Flower
Riviera Creek | Stambaugh GC (Buds) | 14.15g | Indica
$200.00
Riviera Creek · Locals Dispensary
30.0% 3.40% 14.15g
Indica
MLCHBBALNC
$14.13/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek Uptown F (I) Flower 14g
Riviera Creek
Ayr Wellness
14.00g
26.8%
2.18%
LLCMBHANC
Indica
$200.00
$14.29/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek Uptown F (I) Flower 14g
$200.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
26.8% 2.18% 14.00g
Indica
LLCMBHANC
$14.29/g
Accessories
G Pen Roam - Cookies
Cookies
Leaf Relief
—
—
$200.00
—
Accessories
G Pen Roam - Cookies
$200.00
Cookies · Leaf Relief
Flower · Premium · Whole Flower
Stambaugh GC 14.15g
Riviera Creek
Amplify
14.15g
31.5%
1.44%
LCHBALC
Indica
$200.00
$14.13/g
Flower · Premium
Stambaugh GC 14.15g
$200.00
Riviera Creek · Amplify
31.5% 1.44% 14.15g
Indica
LCHBALC
$14.13/g
Flower · Premium · Whole Flower
Stambaugh GC 14.15g
Riviera Creek
Amplify
14.15g
31.5%
1.44%
LCHBALC
Indica
$200.00
$14.13/g
Flower · Premium
Stambaugh GC 14.15g
$200.00
Riviera Creek · Amplify
31.5% 1.44% 14.15g
Indica
LCHBALC
$14.13/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek Stambaugh GC (I) Flower 14g
Riviera Creek
Ayr Wellness
14.00g
30.8%
2.64%
MLCHBBALC
Indica
$200.00
$14.29/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek Stambaugh GC (I) Flower 14g
$200.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
30.8% 2.64% 14.00g
Indica
MLCHBBALC
$14.29/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek YO Rocks (S) Flower 14g
Riviera Creek
Ayr Wellness
14.00g
31.8%
1.96%
LCLMHBBAC
Sativa
$200.00
$14.29/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek YO Rocks (S) Flower 14g
$200.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
31.8% 1.96% 14.00g
Sativa
LCLMHBBAC
$14.29/g
Flower
Modified Fruit (28.3g)
Seed & Strain
Greenlight (fka Verdant)
28.30g
22.2%
2.88%
LCMHABLBNC
Sativa
$200.00
$7.07/g
Flower
Modified Fruit (28.3g)
$200.00
Seed & Strain · Greenlight (fka Verdant)
22.2% 2.88% 28.30g
Sativa
LCMHABLBNC
$7.07/g
Accessories
G Pen Roam - Cookies
Cookies
Leaf Relief
—
—
$200.00
—
Accessories
G Pen Roam - Cookies
$200.00
Cookies · Leaf Relief
Flower
Modified Fruit (28.3g)
Seed & Strain
Greenlight (fka Verdant)
28.30g
22.2%
2.88%
LCMHABLBNC
Sativa
$200.00
$7.07/g
Flower
Modified Fruit (28.3g)
$200.00
Seed & Strain · Greenlight (fka Verdant)
22.2% 2.88% 28.30g
Sativa
LCMHABLBNC
$7.07/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek Uptown F (I) Flower 14g
Riviera Creek
Ayr Wellness
14.00g
26.8%
2.18%
LLCMBHANC
Indica
$200.00
$14.29/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek Uptown F (I) Flower 14g
$200.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
26.8% 2.18% 14.00g
Indica
LLCMBHANC
$14.29/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek Stambaugh GC (I) Flower 14g
Riviera Creek
Ayr Wellness
14.00g
30.8%
2.64%
MLCHBBALC
Indica
$200.00
$14.29/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek Stambaugh GC (I) Flower 14g
$200.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
30.8% 2.64% 14.00g
Indica
MLCHBBALC
$14.29/g