Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Accessories
G Pen Roam - Cookies
Cookies
Leaf Relief
—
—
$200.00
—
Accessories
G Pen Roam - Cookies
$200.00
Cookies · Leaf Relief
Flower · Whole Flower
Riviera Creek YO Rocks (S) Flower 14g
Riviera Creek
Ayr Wellness
14.00g
31.8%
1.96%
LCLMHBBAC
Sativa
$200.00
$14.29/g
Flower · Whole Flower
Riviera Creek YO Rocks (S) Flower 14g
$200.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
31.8% 1.96% 14.00g
Sativa
LCLMHBBAC
$14.29/g
Accessories
Proxy Kit - Storm
Puffco
NAR Reserve
—
—
$240.00
$204.00
—
Accessories
Proxy Kit - Storm
$240.00
$204.00
Puffco · NAR Reserve
Accessories
Proxy Kit
Puffco
NAR Reserve
—
—
$240.00
$204.00
—
Accessories
Proxy Kit
$240.00
$204.00
Puffco · NAR Reserve
Accessories
Proxy Kit - Desert
Puffco
NAR Reserve
—
—
$240.00
$204.00
—
Accessories
Proxy Kit - Desert
$240.00
$204.00
Puffco · NAR Reserve
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth
Modern Flower
Theory Wellness
28.00g
26.5%
1.19%
LMC
Sativa
$210.00
$7.50/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth
$210.00
Modern Flower · Theory Wellness
26.5% 1.19% 28.00g
Sativa
LMC
$7.50/g
Flower
Slurty 3 [28.3g]
Supply™
Elevated Growth
28.30g
16.8%
0.30%
CLHMLBBAC
Hybrid
$210.00
$7.42/g
Flower
Slurty 3 [28.3g]
$210.00
Supply™ · Elevated Growth
16.8% 0.30% 28.30g
Hybrid
CLHMLBBAC
$7.42/g
Flower
Space Cafe [28.3g]
Hillfire
Elevated Growth
28.30g
24.9%
0.17%
MCHLBLNBAC
Indica
$210.00
$7.42/g
Flower
Space Cafe [28.3g]
$210.00
Hillfire · Elevated Growth
24.9% 0.17% 28.30g
Indica
MCHLBLNBAC
$7.42/g
Accessories
CRAFTY+
Storz & Bickel
Theory Wellness
—
—
$420.00
$210.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories
CRAFTY+
$420.00
$210.00
Storz & Bickel · Theory Wellness
Flower · Whole Flower
Earthquake
Modern Flower
Theory Wellness
28.00g
26.4%
0.10%
CLL
Sativa
$210.00
$7.50/g
Flower · Whole Flower
Earthquake
$210.00
Modern Flower · Theory Wellness
26.4% 0.10% 28.00g
Sativa
CLL
$7.50/g
Flower
Aurora Borealis [28.3g]
Hillfire
Elevated Growth
28.30g
21.1%
0.11%
MALLBCHBNEC
Indica
$210.00
$7.42/g
Flower
Aurora Borealis [28.3g]
$210.00
Hillfire · Elevated Growth
21.1% 0.11% 28.30g
Indica
MALLBCHBNEC
$7.42/g
Accessories · Devices · Accessories
Complete Kit | Ash Grey
MiniNail
Trulieve Clintonville
—
—
$300.00
$210.00
Open - 2pm 30% Off Storewide
—
Accessories · Devices
Complete Kit | Ash Grey
$300.00
$210.00
MiniNail · Trulieve Clintonville
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth
Modern Flower
Theory Wellness
28.00g
26.5%
1.19%
LMC
Sativa
$210.00
$7.50/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth
$210.00
Modern Flower · Theory Wellness
26.5% 1.19% 28.00g
Sativa
LMC
$7.50/g
Accessories · Devices · Accessories
Complete Kit | Ash Grey
MiniNail
Trulieve Clintonville
—
—
$300.00
$210.00
Open - 2pm 30% Off Storewide
—
Accessories · Devices
Complete Kit | Ash Grey
$300.00
$210.00
MiniNail · Trulieve Clintonville
Flower
Motor Mendo [28.3g]
Hillfire
Elevated Growth
28.30g
22.7%
0.18%
MCLHLBBNAC
Hybrid
$210.00
$7.42/g
Flower
Motor Mendo [28.3g]
$210.00
Hillfire · Elevated Growth
22.7% 0.18% 28.30g
Hybrid
MCLHLBBNAC
$7.42/g
Accessories
CRAFTY+
Storz & Bickel
Theory Wellness
—
—
$420.00
$210.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories
CRAFTY+
$420.00
$210.00
Storz & Bickel · Theory Wellness
Flower · Whole Flower
Earthquake
Modern Flower
Theory Wellness
28.00g
26.4%
0.10%
CLL
Sativa
$210.00
$7.50/g
Flower · Whole Flower
Earthquake
$210.00
Modern Flower · Theory Wellness
26.4% 0.10% 28.00g
Sativa
CLL
$7.50/g
Accessories
Peak - Sapphire
Puffco
NAR Reserve
—
—
$250.00
$212.00
—
Accessories
Peak - Sapphire
$250.00
$212.00
Puffco · NAR Reserve
Accessories
New Proxy Kit - Haze
Puffco
NAR Reserve
—
—
$250.00
$212.00
—
Accessories
New Proxy Kit - Haze
$250.00
$212.00
Puffco · NAR Reserve
Flower
Supply - Slurty 3 Popcorn - Flower - 28.3g
Supply
The Landing
28.30g
17.5%
3.57%
CLHMLBBAC
Hybrid
$220.00
$7.77/g
Flower
Supply - Slurty 3 Popcorn - Flower - 28.3g
$220.00
Supply · The Landing
17.5% 3.57% 28.30g
Hybrid
CLHMLBBAC
$7.77/g
Flower
White Runtz x Grape Gas [28.3g]
Supply™
Elevated Growth
28.30g
20.4%
0.17%
CLLMHNBBAC
Hybrid
$220.00
$7.77/g
Flower
White Runtz x Grape Gas [28.3g]
$220.00
Supply™ · Elevated Growth
20.4% 0.17% 28.30g
Hybrid
CLLMHNBBAC
$7.77/g
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak
Puffco
Theory Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak
$220.00
Puffco · Theory Wellness
Flower
Supply - Slurty 3 Popcorn - Flower - 28.3g
Supply
The Landing
28.30g
17.5%
3.57%
CLHMLBBAC
Hybrid
$220.00
$7.77/g
Flower
Supply - Slurty 3 Popcorn - Flower - 28.3g
$220.00
Supply · The Landing
17.5% 3.57% 28.30g
Hybrid
CLHMLBBAC
$7.77/g
Flower
Supply - Slurry Mints Popcorn - Flower - 28.3g
Supply
The Landing
28.30g
18.6%
2.76%
CLHLBAMC
Indica
$220.00
$7.77/g
Flower
Supply - Slurry Mints Popcorn - Flower - 28.3g
$220.00
Supply · The Landing
18.6% 2.76% 28.30g
Indica
CLHLBAMC
$7.77/g
Flower
Supply - Slurry Mints Popcorn - Flower - 28.3g
Supply
The Landing
28.30g
18.6%
2.76%
CLHLBAMC
Indica
$220.00
$7.77/g
Flower
Supply - Slurry Mints Popcorn - Flower - 28.3g
$220.00
Supply · The Landing
18.6% 2.76% 28.30g
Indica
CLHLBAMC
$7.77/g
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak
Puffco
Theory Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak
$220.00
Puffco · Theory Wellness
Accessories · Devices · Accessories
(7500 lpv) Puffco Proxy Core Kit- Onyx
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
(7500 lpv) Puffco Proxy Core Kit- Onyx
$220.00
Puffco · Locals Dispensary
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak | Zest
Puffco
Ayr Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak | Zest
$220.00
Puffco · Ayr Wellness
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak | Onyx
Puffco
Ayr Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak | Onyx
$220.00
Puffco · Ayr Wellness
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak | Onyx
Puffco
Ayr Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak | Onyx
$220.00
Puffco · Ayr Wellness
Flower · Small Buds
Supply Mango Mintality (S) Flower Smalls 28.3g
Supply
Ayr Wellness
28.30g
24.8%
1.47%
MCBAHLBL
Sativa
$220.00
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Mango Mintality (S) Flower Smalls 28.3g
$220.00
Supply · Ayr Wellness
24.8% 1.47% 28.30g
Sativa
MCBAHLBL
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Mango Mintality (S) Flower Smalls 28.3g
Supply
Ayr Wellness
28.30g
24.8%
1.47%
MCBAHLBL
Sativa
$220.00
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Mango Mintality (S) Flower Smalls 28.3g
$220.00
Supply · Ayr Wellness
24.8% 1.47% 28.30g
Sativa
MCBAHLBL
$7.77/g
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak | Zest
Puffco
Ayr Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak | Zest
$220.00
Puffco · Ayr Wellness
Accessories
(10000 lpv) Puffco | The NEW Peak - Onyx
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$230.00
—
Accessories
(10000 lpv) Puffco | The NEW Peak - Onyx
$230.00
Puffco · Locals Dispensary
Accessories
(10000 lpv) Puffco | The NEW Peak - Onyx
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$230.00
—
Accessories
(10000 lpv) Puffco | The NEW Peak - Onyx
$230.00
Puffco · Locals Dispensary
Accessories
Veazy Vaporizer Charming Pink
Storz & Bickel
The Botanist
—
—
$249.00
—
Accessories
Veazy Vaporizer Charming Pink
$249.00
Storz & Bickel · The Botanist
Accessories
Veazy Vaporizer Charming Pink
Storz & Bickel
The Botanist
—
—
$249.00
—
Accessories
Veazy Vaporizer Charming Pink
$249.00
Storz & Bickel · The Botanist
Accessories
G Pen Roam Black
Leaf Relief
—
—
$249.99
—
Accessories
G Pen Roam Black
$249.99
· Leaf Relief
Accessories
G Pen Roam Black
Leaf Relief
—
—
$249.99
—
Accessories
G Pen Roam Black
$249.99
· Leaf Relief
Accessories
G Pen Roam Black
Leaf Relief
—
—
$249.99
—
Accessories
G Pen Roam Black
$249.99
· Leaf Relief
Accessories
Pax 3 Complete - Black
Leaf Relief
—
—
$249.99
—
Accessories
Pax 3 Complete - Black
$249.99
· Leaf Relief
Accessories
Pax 3 Complete - Black
Leaf Relief
—
—
$249.99
—
Accessories
Pax 3 Complete - Black
$249.99
· Leaf Relief
Accessories
Pax | Mini | Silver | Flower Vaporizer | Gear
PAX
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$250.00
—
Accessories
Pax | Mini | Silver | Flower Vaporizer | Gear
$250.00
PAX · Greenlight (fka Verdant)
Accessories · Batteries
Canyon - New Peak
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Canyon - New Peak
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Batteries
Peak Zest
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Peak Zest
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Batteries
Proxy Core Onyx
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Proxy Core Onyx
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Proxy Core
Puffco
Farkas Farms
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
Puffco Proxy Core
$250.00
Puffco · Farkas Farms
Accessories · Devices · Accessories
New Puffco Peak - Onyx
Puffco
Farkas Farms
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
New Puffco Peak - Onyx
$250.00
Puffco · Farkas Farms
Accessories · Devices · Accessories
New Puffco Peak - Zest
Puffco
Farkas Farms
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
New Puffco Peak - Zest
$250.00
Puffco · Farkas Farms
Accessories · Devices · Accessories
New Puffco Peak - Zest
Puffco
Farkas Farms
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
New Puffco Peak - Zest
$250.00
Puffco · Farkas Farms