Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak
Puffco
Theory Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak
$220.00
Puffco · Theory Wellness
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
Puffco · Trulieve German Village
Flower
Supply - Slurry Mints Popcorn - Flower - 28.3g
Supply
The Landing
28.30g
18.6%
2.76%
CLHLBAMC
Indica
$220.00
$7.77/g
Flower
Supply - Slurry Mints Popcorn - Flower - 28.3g
$220.00
Supply · The Landing
18.6% 2.76% 28.30g
Indica
CLHLBAMC
$7.77/g
Flower
Supply - Slurty 3 Popcorn - Flower - 28.3g
Supply
The Landing
28.30g
17.5%
3.57%
CLHMLBBAC
Hybrid
$220.00
$7.77/g
Flower
Supply - Slurty 3 Popcorn - Flower - 28.3g
$220.00
Supply · The Landing
17.5% 3.57% 28.30g
Hybrid
CLHMLBBAC
$7.77/g
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve Westerville
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
Puffco · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve Clintonville
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
Puffco · Trulieve Clintonville
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
Puffco · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve Westerville
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
Puffco · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak | Zest
Puffco
Ayr Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak | Zest
$220.00
Puffco · Ayr Wellness
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak | Onyx
Puffco
Ayr Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak | Onyx
$220.00
Puffco · Ayr Wellness
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak | Zest
Puffco
Ayr Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak | Zest
$220.00
Puffco · Ayr Wellness
Flower · Small Buds
Supply Mango Mintality (S) Flower Smalls 28.3g
Supply
Ayr Wellness
28.30g
24.8%
1.47%
MCBAHLBL
Sativa
$220.00
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Mango Mintality (S) Flower Smalls 28.3g
$220.00
Supply · Ayr Wellness
24.8% 1.47% 28.30g
Sativa
MCBAHLBL
$7.77/g
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Peak | Onyx
Puffco
Ayr Wellness
—
—
$220.00
—
Accessories · Devices
Puffco Peak | Onyx
$220.00
Puffco · Ayr Wellness
Flower · Small Buds
Supply Mango Mintality (S) Flower Smalls 28.3g
Supply
Ayr Wellness
28.30g
24.8%
1.47%
MCBAHLBL
Sativa
$220.00
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Mango Mintality (S) Flower Smalls 28.3g
$220.00
Supply · Ayr Wellness
24.8% 1.47% 28.30g
Sativa
MCBAHLBL
$7.77/g
Accessories
(10000 lpv) Puffco | The NEW Peak - Onyx
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$230.00
—
Accessories
(10000 lpv) Puffco | The NEW Peak - Onyx
$230.00
Puffco · Locals Dispensary
Accessories
Veazy Vaporizer Charming Pink
Storz & Bickel
The Botanist
—
—
$249.00
—
Accessories
Veazy Vaporizer Charming Pink
$249.00
Storz & Bickel · The Botanist
Accessories
Veazy Vaporizer Charming Pink
Storz & Bickel
The Botanist
—
—
$249.00
—
Accessories
Veazy Vaporizer Charming Pink
$249.00
Storz & Bickel · The Botanist
Accessories
G Pen Roam Black
Leaf Relief
—
—
$249.99
—
Accessories
G Pen Roam Black
$249.99
· Leaf Relief
Accessories
G Pen Roam Black
Leaf Relief
—
—
$249.99
—
Accessories
G Pen Roam Black
$249.99
· Leaf Relief
Accessories
G Pen Roam Black
Leaf Relief
—
—
$249.99
—
Accessories
G Pen Roam Black
$249.99
· Leaf Relief
Accessories
Pax 3 Complete - Black
Leaf Relief
—
—
$249.99
—
Accessories
Pax 3 Complete - Black
$249.99
· Leaf Relief
Accessories
Pax 3 Complete - Black
Leaf Relief
—
—
$249.99
—
Accessories
Pax 3 Complete - Black
$249.99
· Leaf Relief
Vaporizers
Puffco - Puffco Peak - Black
Puffco
Herbal Wellness Center
—
—
$250.00
—
Vaporizers
Puffco - Puffco Peak - Black
$250.00
Puffco · Herbal Wellness Center
Vaporizers
Puffco - Puffco Peak - Black
Puffco
Herbal Wellness Center
—
—
$250.00
—
Vaporizers
Puffco - Puffco Peak - Black
$250.00
Puffco · Herbal Wellness Center
Accessories · Devices · Accessories
New Puffco Peak - Onyx
Puffco
Farkas Farms
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
New Puffco Peak - Onyx
$250.00
Puffco · Farkas Farms
Accessories · Batteries
Canyon - New Peak
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Canyon - New Peak
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Batteries
Peak Onyx
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Peak Onyx
$250.00
Puffco · Amplify
Vaporizers
Puffco - Puffco Peak - Black
Puffco
Herbal Wellness Center
—
—
$250.00
—
Vaporizers
Puffco - Puffco Peak - Black
$250.00
Puffco · Herbal Wellness Center
Accessories · Batteries
Peak Sapphire
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Peak Sapphire
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Proxy Core
Puffco
Farkas Farms
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
Puffco Proxy Core
$250.00
Puffco · Farkas Farms
Accessories
Pax | Mini | Silver | Flower Vaporizer | Gear
PAX
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$250.00
—
Accessories
Pax | Mini | Silver | Flower Vaporizer | Gear
$250.00
PAX · Greenlight (fka Verdant)
Accessories · Batteries
Peak Zest
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Peak Zest
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Devices · Accessories
New Puffco Peak - Onyx
Puffco
Farkas Farms
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
New Puffco Peak - Onyx
$250.00
Puffco · Farkas Farms
Accessories · Batteries
Proxy Core Onyx
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Proxy Core Onyx
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Batteries
Canyon - New Peak
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Canyon - New Peak
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Proxy Core
Puffco
Farkas Farms
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
Puffco Proxy Core
$250.00
Puffco · Farkas Farms
Accessories · Batteries
Peak Zest
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Peak Zest
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Batteries
Peak Sapphire
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Peak Sapphire
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Batteries
Peak Onyx
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Peak Onyx
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Batteries
Proxy Core Onyx
Puffco
Amplify
—
—
$250.00
—
Accessories · Batteries
Proxy Core Onyx
$250.00
Puffco · Amplify
Accessories · Devices · Accessories
New Puffco Peak - Zest
Puffco
Farkas Farms
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
New Puffco Peak - Zest
$250.00
Puffco · Farkas Farms
Accessories · Devices · Accessories
New Puffco Peak - Zest
Puffco
Farkas Farms
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
New Puffco Peak - Zest
$250.00
Puffco · Farkas Farms
Accessories
Pax | Mini | Silver | Flower Vaporizer | Gear
PAX
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$250.00
—
Accessories
Pax | Mini | Silver | Flower Vaporizer | Gear
$250.00
PAX · Greenlight (fka Verdant)
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Yeti Breath Flower - 1363040
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
27.2%
3.25%
CLMHLBAC
Hybrid
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Yeti Breath Flower - 1363040
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.2% 3.25% 28.00g
Hybrid
CLMHLBAC
$8.93/g
Accessories · Devices · Accessories
(10000 lpv) Puffco | New Proxy - Onyx
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
(10000 lpv) Puffco | New Proxy - Onyx
$250.00
Puffco · Locals Dispensary
Accessories
Peak - Zest
Puffco
Elevated Growth
—
—
$250.00
—
Accessories
Peak - Zest
$250.00
Puffco · Elevated Growth
Accessories · Devices · Accessories
(7500 LPV) Puffco Proxy Core Kit- Pine
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
(7500 LPV) Puffco Proxy Core Kit- Pine
$250.00
Puffco · Locals Dispensary
Flower · Whole Flower
Red Bird Flower - 1245311
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
24.9%
1.39%
CLMHLBBAC
Indica
$250.00
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Red Bird Flower - 1245311
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
24.9% 1.39% 28.30g
Indica
CLMHLBBAC
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Sunset Sherbert x Kush Mints Flower - 1372128
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.1%
2.08%
CMLLHBBAC
Indica
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sunset Sherbert x Kush Mints Flower - 1372128
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.1% 2.08% 28.00g
Indica
CMLLHBBAC
$8.93/g