Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
25.8%
Hybrid
$250.00
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.8% 28.30g
Hybrid
$8.83/g
Accessories
Puffco Peak - Onyx
Puffco
Elevated Growth
—
—
$250.00
—
Accessories
Puffco Peak - Onyx
$250.00
Puffco · Elevated Growth
Accessories
(10000 LPV) Puffco Peak- Sapphire
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$250.00
—
Accessories
(10000 LPV) Puffco Peak- Sapphire
$250.00
Puffco · Locals Dispensary
Flower · Whole Flower
Sing Sling Flower - 1316254
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
25.7%
1.79%
MCLHLBBAC
Sativa
$250.00
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Sing Sling Flower - 1316254
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.7% 1.79% 28.30g
Sativa
MCLHLBBAC
$8.83/g
Accessories
(10000 LPV) Puffco Peak- Zest
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$250.00
—
Accessories
(10000 LPV) Puffco Peak- Zest
$250.00
Puffco · Locals Dispensary
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$8.93/g
Accessories
Peak - Sapphire
Puffco
Elevated Growth
—
—
$250.00
—
Accessories
Peak - Sapphire
$250.00
Puffco · Elevated Growth
Flower · Whole Flower
Sweet Fumez Flower - 1371851
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
27.1%
1.81%
LLCHBBAMC
Hybrid
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Fumez Flower - 1371851
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.1% 1.81% 28.00g
Hybrid
LLCHBBAMC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.2%
1.88%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.2% 1.88% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve Clintonville
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$8.93/g
Accessories
Proxy Core - Onyx
Puffco
Elevated Growth
—
—
$250.00
—
Accessories
Proxy Core - Onyx
$250.00
Puffco · Elevated Growth
Accessories · Devices · Accessories
(10000 lpv) Puffco | New Proxy - Haze
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$250.00
—
Accessories · Devices
(10000 lpv) Puffco | New Proxy - Haze
$250.00
Puffco · Locals Dispensary
Flower · Whole Flower
Blue Beach Hz Flower - 1372685
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.6%
1.49%
MCLHBLBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Blue Beach Hz Flower - 1372685
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.6% 1.49% 28.00g
Sativa
MCLHBLBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
Modern Flower
Trulieve Clintonville
28.30g
26.2%
4.01%
MCALLHBBC
Hybrid
$250.00
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
$250.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.2% 4.01% 28.30g
Hybrid
MCALLHBBC
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Sweet Fumez Flower - 1371851
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
27.1%
1.81%
LLCHBBAMC
Hybrid
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Fumez Flower - 1371851
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.1% 1.81% 28.00g
Hybrid
LLCHBBAMC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
25.2%
1.88%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
$250.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.2% 1.88% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sing Sling Flower - 1316254
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
25.7%
1.79%
MCLHLBBAC
Sativa
$250.00
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Sing Sling Flower - 1316254
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.7% 1.79% 28.30g
Sativa
MCLHLBBAC
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Yeti Breath Flower - 1363040
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
27.2%
3.25%
CLMHLBAC
Hybrid
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Yeti Breath Flower - 1363040
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.2% 3.25% 28.00g
Hybrid
CLMHLBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372681
Modern Flower
Trulieve Clintonville
28.00g
26.5%
1.63%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372681
$250.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.5% 1.63% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Blue Beach Hz Flower - 1372685
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.6%
1.49%
MCLHBLBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Blue Beach Hz Flower - 1372685
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.6% 1.49% 28.00g
Sativa
MCLHBLBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1371755
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
25.6%
3.22%
MCALLHBBC
Hybrid
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1371755
$250.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.6% 3.22% 28.00g
Hybrid
MCALLHBBC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Red Bird Flower - 1245311
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
24.9%
1.39%
CLMHLBBAC
Indica
$250.00
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Red Bird Flower - 1245311
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
24.9% 1.39% 28.30g
Indica
CLMHLBBAC
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
25.8%
Hybrid
$250.00
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.8% 28.30g
Hybrid
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372681
Modern Flower
Trulieve Clintonville
28.00g
26.5%
1.63%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372681
$250.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.5% 1.63% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
25.2%
1.88%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
$250.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.2% 1.88% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.2%
1.88%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.2% 1.88% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1371755
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
25.6%
3.22%
MCALLHBBC
Hybrid
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1371755
$250.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.6% 3.22% 28.00g
Hybrid
MCALLHBBC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
Modern Flower
Trulieve Clintonville
28.30g
26.2%
4.01%
MCALLHBBC
Hybrid
$250.00
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
$250.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.2% 4.01% 28.30g
Hybrid
MCALLHBBC
$8.83/g
Flower · Whole Flower
Sunset Sherbert x Kush Mints Flower - 1372128
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.1%
2.08%
CMLLHBBAC
Indica
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Sunset Sherbert x Kush Mints Flower - 1372128
$250.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.1% 2.08% 28.00g
Indica
CMLLHBBAC
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve Clintonville
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$8.93/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$8.93/g
Accessories
Ryan Fitt Recycler Glass 2.0
Puffco
NAR Reserve
—
—
$300.00
$255.00
—
Accessories
Ryan Fitt Recycler Glass 2.0
$300.00
$255.00
Puffco · NAR Reserve
Accessories
Puffco Proxy Kit - Onyx
Puffco
Elevated Growth
—
—
$280.00
—
Accessories
Puffco Proxy Kit - Onyx
$280.00
Puffco · Elevated Growth
Accessories · Batteries
Proxy Haze - Puffco
Puffco
Amplify
—
—
$280.00
—
Accessories · Batteries
Proxy Haze - Puffco
$280.00
Puffco · Amplify
Accessories · Batteries
Proxy Haze - Puffco
Puffco
Amplify
—
—
$280.00
—
Accessories · Batteries
Proxy Haze - Puffco
$280.00
Puffco · Amplify
Accessories
Mighty+
Storz & Bickel
Theory Wellness
—
—
$598.00
$299.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories
Mighty+
$598.00
$299.00
Storz & Bickel · Theory Wellness
Accessories
Mighty+
Storz & Bickel
Theory Wellness
—
—
$598.00
$299.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories
Mighty+
$598.00
$299.00
Storz & Bickel · Theory Wellness
Accessories · Devices · Accessories
Complete Kit | Ash Grey
MiniNail
Trulieve Clintonville
—
—
$300.00
—
Accessories · Devices
Complete Kit | Ash Grey
$300.00
MiniNail · Trulieve Clintonville
Accessories · Devices · Accessories
Complete Kit | Ash Grey
MiniNail
Trulieve Clintonville
—
—
$300.00
—
Accessories · Devices
Complete Kit | Ash Grey
$300.00
MiniNail · Trulieve Clintonville
Accessories
Proxy Kit
Puffco
RISE Whitehall
—
—
$340.00
—
Accessories
Proxy Kit
$340.00
Puffco · RISE Whitehall
Accessories
Proxy Kit - Desert
Puffco
RISE Whitehall
—
—
$340.00
—
Accessories
Proxy Kit - Desert
$340.00
Puffco · RISE Whitehall
Accessories · Devices · Accessories
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve Clintonville
—
—
$420.00
—
Accessories · Devices
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Onyx
$420.00
Puffco · Trulieve Clintonville
Accessories
Peak Pro V2 - Pearl
Puffco
RISE Whitehall
—
—
$420.00
—
Accessories
Peak Pro V2 - Pearl
$420.00
Puffco · RISE Whitehall
Accessories · Devices · Accessories
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Pearl
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$420.00
—
Accessories · Devices
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Pearl
$420.00
Puffco · Trulieve German Village
Accessories
Peak Pro V2 - Onyx
Puffco
RISE Whitehall
—
—
$420.00
—
Accessories
Peak Pro V2 - Onyx
$420.00
Puffco · RISE Whitehall
Accessories · Devices · Accessories
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$420.00
—
Accessories · Devices
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Onyx
$420.00
Puffco · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$420.00
—
Accessories · Devices
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Onyx
$420.00
Puffco · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Pearl
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$420.00
—
Accessories · Devices
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Pearl
$420.00
Puffco · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve Westerville
—
—
$420.00
—
Accessories · Devices
Peak Pro 3DXL Smart E-Rig | Color: Onyx
$420.00
Puffco · Trulieve Westerville