Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Edibles · Drinks
Black Cherry Sugar Free Seltzer - 1390144
Astronomer Celestial
Trulieve Westerville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Black Cherry Sugar Free Seltzer - 1390144
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Westerville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Orange Sugar Free Seltzer - 1392014
Astronomer Celestial
Trulieve German Village
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Orange Sugar Free Seltzer - 1392014
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve German Village
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Orange Sugar Free Seltzer - 1392014
Astronomer Celestial
Trulieve Westerville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Orange Sugar Free Seltzer - 1392014
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Westerville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Sugar Free Seltzer - 1316166
Astronomer Celestial
Trulieve Westerville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Sugar Free Seltzer - 1316166
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Westerville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Strawberry Kiwi Sugar Free Seltzer - 1363222
Astronomer Celestial
Trulieve German Village
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Strawberry Kiwi Sugar Free Seltzer - 1363222
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve German Village
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer - 1347602
Astronomer Celestial
Trulieve Clintonville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer - 1347602
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Clintonville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Black Cherry Sugar Free Seltzer - 1390144
Astronomer Celestial
Trulieve Westerville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Black Cherry Sugar Free Seltzer - 1390144
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Westerville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Lemon Seltzer - Sun | 10mg Carbonated Drink
Astronomer
Certified Dispensary
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.20
30% Off Storewide
$0.46/mg
Edibles · Drinks
Lemon Seltzer - Sun | 10mg Carbonated Drink
$6.00
$4.20
Astronomer · Certified Dispensary
0.01g
Hybrid
$0.46/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Seltzer - Neptune | 10mg Carbonated Drink
Astronomer
Certified Dispensary
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.20
30% Off Storewide
$0.43/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Seltzer - Neptune | 10mg Carbonated Drink
$6.00
$4.20
Astronomer · Certified Dispensary
0.01g
Hybrid
$0.43/mg
Edibles · Drinks
Mixed Berry Seltzer - Pluto | 5mg Carbonated Drink
Astronomer
Certified Dispensary
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.20
30% Off Storewide
$0.82/mg
Edibles · Drinks
Mixed Berry Seltzer - Pluto | 5mg Carbonated Drink
$6.00
$4.20
Astronomer · Certified Dispensary
0.01g
Hybrid
$0.82/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Sugar Free Seltzer - 1316166
Astronomer Celestial
Trulieve Clintonville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Sugar Free Seltzer - 1316166
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Clintonville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Lemon Seltzer - Sun | 10mg Carbonated Drink
Astronomer
Certified Dispensary
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.20
30% Off Storewide
$0.46/mg
Edibles · Drinks
Lemon Seltzer - Sun | 10mg Carbonated Drink
$6.00
$4.20
Astronomer · Certified Dispensary
0.01g
Hybrid
$0.46/mg
Edibles · Drinks
Black Cherry Seltzer - Moon | 10mg Carbonated Drink
Astronomer
Certified Dispensary
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.20
30% Off Storewide
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Black Cherry Seltzer - Moon | 10mg Carbonated Drink
$6.00
$4.20
Astronomer · Certified Dispensary
0.01g
Hybrid
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Peach Seltzer - Saturn | 10mg Carbonated Drink
Astronomer
Certified Dispensary
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.20
30% Off Storewide
$0.43/mg
Edibles · Drinks
Peach Seltzer - Saturn | 10mg Carbonated Drink
$6.00
$4.20
Astronomer · Certified Dispensary
0.01g
Hybrid
$0.43/mg
Edibles · Drinks
Pineapple Sugar Free Seltzer - 1316166
Astronomer Celestial
Trulieve Westerville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Pineapple Sugar Free Seltzer - 1316166
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Westerville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Mixed Berry (Pluto) Sugar Free Seltzer - 1331358
Astronomer Celestial
Trulieve German Village
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Mixed Berry (Pluto) Sugar Free Seltzer - 1331358
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve German Village
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Mixed Berry Seltzer - Pluto | 5mg Carbonated Drink
Astronomer
Certified Dispensary
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.20
30% Off Storewide
$0.82/mg
Edibles · Drinks
Mixed Berry Seltzer - Pluto | 5mg Carbonated Drink
$6.00
$4.20
Astronomer · Certified Dispensary
0.01g
Hybrid
$0.82/mg
Edibles · Drinks
Pineapple Sugar Free Seltzer - 1316166
Astronomer Celestial
Trulieve Clintonville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Pineapple Sugar Free Seltzer - 1316166
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Clintonville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Lime Sugar Free Seltzer - 1334629
Astronomer Celestial
Trulieve Clintonville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Lime Sugar Free Seltzer - 1334629
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Clintonville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Peach Sugar Free Seltzer - 1356050
Astronomer Celestial
Trulieve Clintonville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Peach Sugar Free Seltzer - 1356050
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Clintonville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer - 1347602
Astronomer Celestial
Trulieve German Village
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer - 1347602
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve German Village
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Seltzer - Neptune | 10mg Carbonated Drink
Astronomer
Certified Dispensary
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.20
30% Off Storewide
$0.43/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Seltzer - Neptune | 10mg Carbonated Drink
$6.00
$4.20
Astronomer · Certified Dispensary
0.01g
Hybrid
$0.43/mg
Edibles · Drinks
Black Cherry Seltzer - Moon | 10mg Carbonated Drink
Astronomer
Certified Dispensary
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.20
30% Off Storewide
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Black Cherry Seltzer - Moon | 10mg Carbonated Drink
$6.00
$4.20
Astronomer · Certified Dispensary
0.01g
Hybrid
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Lime Sugar Free Seltzer - 1334629
Astronomer Celestial
Trulieve Clintonville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Lime Sugar Free Seltzer - 1334629
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Clintonville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Strawberry Kiwi Sugar Free Seltzer - 1363222
Astronomer Celestial
Trulieve Westerville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Strawberry Kiwi Sugar Free Seltzer - 1363222
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Westerville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Sugar Free Seltzer - 1316166
Astronomer Celestial
Trulieve German Village
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Sugar Free Seltzer - 1316166
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve German Village
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Pineapple Sugar Free Seltzer - 1316166
Astronomer Celestial
Trulieve German Village
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Pineapple Sugar Free Seltzer - 1316166
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve German Village
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer - 1347602
Astronomer Celestial
Trulieve Clintonville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer - 1347602
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Clintonville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Sugar Free Seltzer - 1316166
Astronomer Celestial
Trulieve Clintonville
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Blue Raspberry Sugar Free Seltzer - 1316166
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve Clintonville
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer - 1347602
Astronomer Celestial
Trulieve German Village
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer - 1347602
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve German Village
0.01g
$0.42/mg
Edibles · Gummies
Grön Lychee Limeade (S) 1:1:1 THC:THCV:CBC Gummies 10mg 2pk
Grön
Ayr Wellness
0.02g
—
Sativa
$6.00
$4.20
30% Off Grön Products
$0.21/mg
Edibles · Gummies
Grön Lychee Limeade (S) 1:1:1 THC:THCV:CBC Gummies 10mg 2pk
$6.00
$4.20
Grön · Ayr Wellness
0.02g
Sativa
$0.21/mg
Edibles · Gummies
Grön Lychee Limeade (S) 1:1:1 THC:THCV:CBC Gummies 10mg 2pk
Grön
Ayr Wellness
0.02g
—
Sativa
$6.00
$4.20
30% Off Grön Products
$0.21/mg
Edibles · Gummies
Grön Lychee Limeade (S) 1:1:1 THC:THCV:CBC Gummies 10mg 2pk
$6.00
$4.20
Grön · Ayr Wellness
0.02g
Sativa
$0.21/mg
Edibles · Drinks
Black Cherry Sugar Free Seltzer - 1390144
Astronomer Celestial
Trulieve German Village
0.01g
—
$6.00
$4.20
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$0.42/mg
Edibles · Drinks
Black Cherry Sugar Free Seltzer - 1390144
$6.00
$4.20
Astronomer Celestial · Trulieve German Village
0.01g
$0.42/mg
Topicals · Transdermal Patches · Patches
Main Street Health - Transdermal Patch 1pk - 20mg
Main Street Health
Herbal Wellness Center
0.02g
3.9%
Hybrid
$17.00
$4.25
Clearance - 75% Off
—
Topicals · Transdermal Patches
Main Street Health - Transdermal Patch 1pk - 20mg
$17.00
$4.25
Main Street Health · Herbal Wellness Center
3.9% 0.02g
Hybrid
Topicals · Transdermal Patches · Patches
Main Street Health - Transdermal Patch 1pk - 20mg
Main Street Health
Herbal Wellness Center
0.02g
3.9%
Hybrid
$17.00
$4.25
Clearance - 75% Off
—
Topicals · Transdermal Patches
Main Street Health - Transdermal Patch 1pk - 20mg
$17.00
$4.25
Main Street Health · Herbal Wellness Center
3.9% 0.02g
Hybrid
Edibles · Drinks
Sugar Free Grapefruit Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$6.00
$4.50
25% off Entire Stock - Medical - Cannabis Only
$0.45/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Grapefruit Seltzer
$6.00
$4.50
Astronomer Celestial Seltzers · Farkas Farms
0.11g
Hybrid
$0.45/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Lime Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$6.00
$4.50
25% off Entire Stock - Medical - Cannabis Only
$0.45/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Lime Seltzer
$6.00
$4.50
Astronomer Celestial Seltzers · Farkas Farms
0.11g
Hybrid
$0.45/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Mixed Berry Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$6.00
$4.50
25% off Entire Stock - Medical - Cannabis Only
$0.45/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Mixed Berry Seltzer
$6.00
$4.50
Astronomer Celestial Seltzers · Farkas Farms
0.11g
Hybrid
$0.45/mg
Accessories · Papers Rolling Supplies · Papers
Blazy Susan Mini Cones 12pk
Blazy Susan
Amplify
—
—
$4.50
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan Mini Cones 12pk
$4.50
Blazy Susan · Amplify
Accessories · Glassware · Accessories
Hemper Grape Mini Hemp Cones w/ Glass Tip 4pk
Hemper
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$4.50
—
Accessories · Glassware
Hemper Grape Mini Hemp Cones w/ Glass Tip 4pk
$4.50
Hemper · Greenlight (fka Verdant)
Accessories · Glassware · Accessories
Hemper Honey Mini Hemp Rolls w/ Glass Tip 4pk
Hemper
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$4.50
—
Accessories · Glassware
Hemper Honey Mini Hemp Rolls w/ Glass Tip 4pk
$4.50
Hemper · Greenlight (fka Verdant)
Edibles · Drinks
Sugar Free Watermelon Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$6.00
$4.50
25% off Entire Stock - Medical - Cannabis Only
$0.45/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Watermelon Seltzer
$6.00
$4.50
Astronomer Celestial Seltzers · Farkas Farms
0.11g
Hybrid
$0.45/mg
Accessories · Papers Rolling Supplies · Papers
Blazy Susan Mini Cones 12pk
Blazy Susan
Amplify
—
—
$4.50
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan Mini Cones 12pk
$4.50
Blazy Susan · Amplify
Accessories · Glassware · Accessories
Hemper Grape Mini Hemp Cones w/ Glass Tip 4pk
Hemper
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$4.50
—
Accessories · Glassware
Hemper Grape Mini Hemp Cones w/ Glass Tip 4pk
$4.50
Hemper · Greenlight (fka Verdant)
Accessories · Glassware · Accessories
Hemper Honey Mini Hemp Rolls w/ Glass Tip 4pk
Hemper
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$4.50
—
Accessories · Glassware
Hemper Honey Mini Hemp Rolls w/ Glass Tip 4pk
$4.50
Hemper · Greenlight (fka Verdant)
Flower
Miss Grass - Preroll - All Times (H) - 0.4g
Miss Grass
Herbal Wellness Center
0.40g
21.7%
0.86%
CLHLMBBACN
Hybrid
$7.00
$4.55
Everything Store-wide - 35% Off
$11.37/g
Flower
Miss Grass - Preroll - All Times (H) - 0.4g
$7.00
$4.55
Miss Grass · Herbal Wellness Center
21.7% 0.86% 0.40g
Hybrid
CLHLMBBACN
$11.37/g
Edibles · Candy
Revibe - Nano - 1:3 CBN Blueberry Lemonade Gummies 2pk - 20mg
Revibe
Herbal Wellness Center
0.02g
0.2%
Indica
$7.00
$4.55
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Revibe - Nano - 1:3 CBN Blueberry Lemonade Gummies 2pk - 20mg
$7.00
$4.55
Revibe · Herbal Wellness Center
0.2% 0.02g
Indica
Pre-Rolls · Singles
Miss Grass - Preroll - Fast Times (S) - 0.4g
Miss Grass
Herbal Wellness Center
0.40g
19.3%
0.71%
CHBMLLBACN
Sativa
$7.00
$4.55
Everything Store-wide - 35% Off
$11.37/g
Pre-Rolls · Singles
Miss Grass - Preroll - Fast Times (S) - 0.4g
$7.00
$4.55
Miss Grass · Herbal Wellness Center
19.3% 0.71% 0.40g
Sativa
CHBMLLBACN
$11.37/g
Flower
Miss Grass - Preroll - Quiet Times (I) - 0.4g
Miss Grass
Herbal Wellness Center
0.40g
21.9%
0.99%
CLMHLBBACN
Indica
$7.00
$4.55
Everything Store-wide - 35% Off
$11.37/g
Flower
Miss Grass - Preroll - Quiet Times (I) - 0.4g
$7.00
$4.55
Miss Grass · Herbal Wellness Center
21.9% 0.99% 0.40g
Indica
CLMHLBBACN
$11.37/g
Edibles · Candy
Revibe - Nano - 1:3 CBN Blueberry Lemonade Gummies 2pk - 20mg
Revibe
Herbal Wellness Center
0.02g
0.2%
Indica
$7.00
$4.55
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Revibe - Nano - 1:3 CBN Blueberry Lemonade Gummies 2pk - 20mg
$7.00
$4.55
Revibe · Herbal Wellness Center
0.2% 0.02g
Indica