Herbal Wellness Center
0.40g
21.7%
0.86%
CLHLMBBACN
Hybrid
$7.00
$4.55
Everything Store-wide - 35% Off
$11.37/g
Flower
Miss Grass - Preroll - All Times (H) - 0.4g
$7.00
$4.55
Miss Grass · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.40g
19.3%
0.71%
CHBMLLBACN
Sativa
$7.00
$4.55
Everything Store-wide - 35% Off
$11.37/g
Pre-Rolls · Singles
Miss Grass - Preroll - Fast Times (S) - 0.4g
$7.00
$4.55
Miss Grass · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.40g
19.3%
0.71%
CHBMLLBACN
Sativa
$7.00
$4.55
Everything Store-wide - 35% Off
$11.37/g
Pre-Rolls · Singles
Miss Grass - Preroll - Fast Times (S) - 0.4g
$7.00
$4.55
Miss Grass · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.02g
0.2%
Indica
$7.00
$4.55
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Revibe - Nano - 1:3 CBN Blueberry Lemonade Gummies 2pk - 20mg
$7.00
$4.55
Revibe · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
—
—
$4.76
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan - Purple Paper Cones - Shortys - 12ct
$4.76
Blazy Susan · Herbal Wellness Center
Ohio Cannabis Company
0.03g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% Off Almost Everything
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Mixed Berry Gummies 3pk 10mg each (Hybrid) | Riviera Creek
$6.00
$4.80
Riviera Creek · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% Off Almost Everything
$0.47/mg
Edibles · Drinks
Jupiter Watermelon Seltzer 10mg (Hybrid) | Astronomer
$6.00
$4.80
Astronomer · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% Off Almost Everything
$0.49/mg
Edibles · Drinks
Uranus Lime Seltzer 10mg (Hybrid) | Astronomer
$6.00
$4.80
Astronomer · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% Off Almost Everything
$0.47/mg
Edibles · Drinks
Venus Grapefruit Seltzer 10mg (Hybrid) | Astronomer
$6.00
$4.80
Astronomer · Ohio Cannabis Company
Terrasana (Grandview)
0.03g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% off the Whole Store!
$0.18/mg
Edibles · Gummies
Blue Raspberry | Gummies | [26.18mg]
$6.00
$4.80
Savvy · Terrasana (Grandview)
Terrasana (Grandview)
0.03g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% off the Whole Store!
$0.18/mg
Edibles · Gummies
Blue Raspberry | Gummies | [26.18mg]
$6.00
$4.80
Savvy · Terrasana (Grandview)
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% Off Almost Everything
$0.47/mg
Edibles · Drinks
Jupiter Watermelon Seltzer 10mg (Hybrid) | Astronomer
$6.00
$4.80
Astronomer · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.03g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% Off Almost Everything
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Mixed Berry Gummies 3pk 10mg each (Hybrid) | Riviera Creek
$6.00
$4.80
Riviera Creek · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% Off Almost Everything
$0.52/mg
Edibles · Drinks
Pluto Mixed Berry Seltzer 10mg (Hybrid) | Astronomer
$6.00
$4.80
Astronomer · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% Off Almost Everything
$0.52/mg
Edibles · Drinks
Pluto Mixed Berry Seltzer 10mg (Hybrid) | Astronomer
$6.00
$4.80
Astronomer · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% Off Almost Everything
$0.49/mg
Edibles · Drinks
Uranus Lime Seltzer 10mg (Hybrid) | Astronomer
$6.00
$4.80
Astronomer · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$6.00
$4.80
20% Off Almost Everything
$0.47/mg
Edibles · Drinks
Venus Grapefruit Seltzer 10mg (Hybrid) | Astronomer
$6.00
$4.80
Astronomer · Ohio Cannabis Company
Herbal Wellness Center
—
—
$4.82
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan - Purple Paper Cones - King Size - 20ct
$4.82
Blazy Susan · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
—
—
$4.82
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan - Pink Paper Cones - 98mm - 20ct
$4.82
Blazy Susan · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
—
—
$4.82
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan - Pink Paper Cones - King Size - 20ct
$4.82
Blazy Susan · Herbal Wellness Center
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$14.00
$4.90
25% off Entire Stock - Medical - Cannabis Only
$0.09/mg
Edibles · Drinks
Cola Infused Elixir
$14.00
$4.90
Wellspring Fields · Farkas Farms
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$14.00
$4.90
25% off Entire Stock - Medical - Cannabis Only
$0.09/mg
Edibles · Drinks
Cola Infused Elixir
$14.00
$4.90
Wellspring Fields · Farkas Farms
Accessories
Blazy Susan | Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Accessories
Blazy Susan | Honey Lemon Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Honey Lemon Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Accessories
Blazy Susan | Peach Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Peach Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Accessories
Blazy Susan | Russian Cream Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Russian Cream Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Accessories
Blazy Susan | Rose Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Rose Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Amplify
0.03g
—
$5.00
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Tropical RC Bites Solventless Gummies 3pk
$5.00
Riviera Creek · Amplify
Accessories
Blazy Susan | Honey Lemon Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Honey Lemon Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Accessories
Blazy Susan | Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Theory Wellness
—
—
$10.00
$5.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories · Batteries
Theory - Inhale Activated Stick-Style Battery
$10.00
$5.00
Theory Wellness · Theory Wellness
Certified Dispensary
—
—
$5.00
—
RISE Whitehall
—
—
Sativa
$5.00
—
Edibles
3:1 Blueberry Lemonade Pearls - Daytime Sativa (60mg CBG / 20mg THC)
$5.00
Grön · RISE Whitehall
Herbal Wellness Center
—
—
$5.00
—
Accessories · Glassware
Herbal Wellness Center - Chillum
$5.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
Accessories
Blazy Susan | Russian Cream Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Russian Cream Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Amplify
0.03g
—
$5.00
$0.16/mg
Edibles · Gummies
Watermelon RC Bites Solventless Gummies 3pk
$5.00
Riviera Creek · Amplify
Amplify
0.03g
—
$5.00
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Pineapple RC Bites Solventless Gummies 3pk
$5.00
Riviera Creek · Amplify
Theory Wellness
—
—
$10.00
$5.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories · Batteries
Theory - Inhale Activated Stick-Style Battery
$10.00
$5.00
Theory Wellness · Theory Wellness
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$5.00
$0.17/mg
Edibles · Gummies
RC Bites Mixed Berry Gummies
$5.00
Riviera Creek · Farkas Farms
Locals Dispensary
0.33g
0.3%
Hybrid
$5.00
—
Edibles · Gummies
Riviera Creek | Pineapple (Solventless) Gummies 33mg | 3pk | Hybrid
$5.00
Riviera Creek · Locals Dispensary
Main Street Medical Cannabis
—
—
$5.00
—
Amplify
—
—
$5.00
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan Grateful Dead 1 1/4" Cones 6pk
$5.00
Blazy Susan · Amplify
Amplify
0.03g
—
$5.00
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Tropical RC Bites Solventless Gummies 3pk
$5.00
Riviera Creek · Amplify
Main Street Medical Cannabis
—
—
$5.00
—